Hakkımızda

Otelimiz hakkında

Amsterdam’da, Amsterdam Arena’ya 1,6 km mesafede yer alan Via Amsterdam, teraslı bir tesistir. Ücretsiz WiFi erişimine sahip bu 3 yıldızlı hostelin resepsiyonu günün 24 saati açıktır. Amsterdam Studio's 1,6 km, Amsterdam RAI ise 5 km uzaklıktadır.

Hosteldeki konuk odalarında oturma alanı bulunmaktadır. Hepsi özel banyoludur.

Via Amsterdam'da her sabah kontinental kahvaltı servis edilmektedir. Tesisteki restoranda uluslararası yemekler sunulmaktadır. Vejetaryen, sütsüz ve glütensiz seçenekler de talep edilebilir.

Via Amsterdam, IBC'ye 5 km mesafededir. Schiphol Havaalanı 13 km uzaklıktadır. 

Bu tesis ayrıca Amsterdam'daki en iyi fiyat/fayda oranına sahip! Bu şehirdeki diğer tesislerle karşılaştırıldığında konuklar paralarının karşılığında daha fazlasını alıyorlar.

Firmamız kurumsal müşterilerinin gereksinimlerine dayanan çözüm ve hizmetler sunan bir şirkettir.

Firmamız geniş kapsamlı hizmetler sunarak, projelerin sorumluluklarını ve riskini paylaşarak müşterinin kendi işine  odaklanmasını  sağlamaktadır.        

Kendi başarısını müşterisinin başarısına endeksleyebilmesi sayesinde, müşterisi ile hedef birliği sağlar ve gerçek bir iş ortağı gibi çalışır.  

Proje yönetimi konusunda bilgi birikimi, global ve yenilikçi çözüm portföyü, iyi tasarlanmış süreçler ve servis kalitesi ile tam bir rekabet avantajı sağlar

Canlı Yardım